Home

ruda vylúčenie kolo slovensko litva video goly Aj blesk Spider webu zúženia trezor

Reprezentácia do 21 rokov dosiahla jasný triumf nad Maltou

Litva - Slovensko, ONLINE z kvalifikácia ME vo futbale do 21 rokov 2023 |  SPORTNET
Litva - Slovensko, ONLINE z kvalifikácia ME vo futbale do 21 rokov 2023 | SPORTNET

Vladimír Weiss - Aktuálne články - strana 15 | Športky.sk

VIDEO Vykúpenie v záveroch polčasov! Dvadsaťjednotka po utrápenom výkone  ide do baráže | Športky.sk
VIDEO Vykúpenie v záveroch polčasov! Dvadsaťjednotka po utrápenom výkone ide do baráže | Športky.sk

Slovan v predĺžení otočil odvetu s Batumi, rozhodol Weiss gólom z rohového  kopu (video) - 24hod.sk
Slovan v predĺžení otočil odvetu s Batumi, rozhodol Weiss gólom z rohového kopu (video) - 24hod.sk

VIDEO Nielen Slovensko je obeťou outsidera: Turecko dokázalo zachrániť  aspoň bod! | Športky.sk
VIDEO Nielen Slovensko je obeťou outsidera: Turecko dokázalo zachrániť aspoň bod! | Športky.sk

MS v hokeji 2021: Bronzovú medailu po štvrtý raz od roku 2013 vybojovali  Američania (video + foto) - SITA.sk
MS v hokeji 2021: Bronzovú medailu po štvrtý raz od roku 2013 vybojovali Američania (video + foto) - SITA.sk

Galéria k článku: VIDEO Kozákovci v boji o šampionát pokračujú na víťaznej  vlne: Sokolov nezastavila ani Litva! - fotografia 5/7 | Sportky
Galéria k článku: VIDEO Kozákovci v boji o šampionát pokračujú na víťaznej vlne: Sokolov nezastavila ani Litva! - fotografia 5/7 | Sportky

Slovensko 4:0 Litva | Slovenský futbalový zväz

Fantastický výkon Slovákov! Litvu rozobrali na súčiastky | TVNOVINY.sk

ME v hádzanej: Historický úspech Slovenska, po po prvej výhre sme v hre o  postup! + TABUĽKA | Šport7.sk
ME v hádzanej: Historický úspech Slovenska, po po prvej výhre sme v hre o postup! + TABUĽKA | Šport7.sk

Dvadsaťjednotka vyhrala v Litve po góloch Trusu a Kaprálika

Slovan si zaistil európsku jeseň, v napínavej odvete proti Mostaru ich  zachránil penaltový rozstrel (foto+video) - SLOVENSKO.gratis
Slovan si zaistil európsku jeseň, v napínavej odvete proti Mostaru ich zachránil penaltový rozstrel (foto+video) - SLOVENSKO.gratis

VIDEO Kozákovci v boji o šampionát pokračujú na víťaznej vlne: Sokolov  nezastavila ani Litva! | Športky.sk
VIDEO Kozákovci v boji o šampionát pokračujú na víťaznej vlne: Sokolov nezastavila ani Litva! | Športky.sk

VIDEO Škaredý, ale veľmi dôležitý triumf: Debutový gól mladého Suslova  spasil Slovensko! | Športky.sk
VIDEO Škaredý, ale veľmi dôležitý triumf: Debutový gól mladého Suslova spasil Slovensko! | Športky.sk

Slováci nevzdávajú boj o MS. Nad Litvou vyhrali v Trnave 4:0